Firma Uni-X specjalizuje się w produkcji i dystrybucji mebli na zamówienie. Realizujemy indywidualne zlecenia na wykonanie mebli kuchennych na wymiar, mebli łazienkowych, mebli biurowych na zamóienie i hotelowych, a także szaf i garderób na wymiar.

Nasza siedziba znajduje się w Zawierciu, działamy głównie na terenie całego województwa Śląska w tym: Zawiercie, Myszków, Katowice, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, ale równie chętnie przyjmujemy zlecenia spoza tego obszaru.

Nasze usługi są skierowane do klientów indywidualnych, jak i również firm, czy instytucji. Każde zlecenie rozpatrujemy jednostkowo, każde traktujemy inaczej – indywidualnie, aby jak najlepiej je zrealizować i zapewnić zadowolenie klienta.

Dbamy o to, by nasze projekty w pełni odzwierciedlały pragnienia i życzenia klienta oraz o to, aby były one niepowtarzalne i unikalne. Z uwagą słuchamy naszych klientów, doradzamy najlepsze rozwiązania oraz pomagamy w uporządkowaniu wyobrażeń tak, aby solidnie i dokładnie przenieść je do rzeczywistości. Pragniemy, by spełniały one oczekiwania klienta oraz były trwałe, praktyczne, komfortowe i estetyczne. Podążamy za trendami, ale jesteśmy wierni także ponadczasowej klasyce.

Proponujemy i oferujemy Państwu projekty nowoczesne, modernistyczne, minimalistyczne, jak i te klasyczne, tradycyjne i rustykalne, ale jesteśmy także otwarci na nowe pomysły i aranżacje, które zawsze staramy się wykreować gustownie i ze smakiem. Stawiając wybór na meble na wymiar, to klient decyduje o stylu projektowanych mebli. Te na zamówienie pozwalają na swobodne aranżowanie przestrzeni według własnego gustu i uznania, nie ograniczając się do typowych, powtarzalnych i mało wariantywnych mebli gotowych, oferowanych w popularnych sklepach sieciowych.

Stworzymy dla Państwa całościowy projekt z aranżacją meblarską wraz z wyceną, uprzednio wykonując staranne i dokładne pomiary, zwracając przy tym uwagę na istniejące już elementy w danej przestrzeni, by projekt był spójny i tworzył jednolity, funkcjonalny układ. Realizujemy także projekty architektoniczne, które już Państwo posiadają.

Nasza firma zapewnia dowóz mebli do klienta oraz kompleksowy i trwały montaż.

Zadowolenie klientów to podstawa działalności naszej firmy oraz siła napędowa do ciągłego jej rozwoju.

 

Nasza oferta: